Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další těhotný muž porodí za měsíc chlapečka

29. 1. 2010

Další těhotný muž porodí za měsíc chlapečka

Obrazek

Scott Moore z Kalifornie se narodil jako žena, stejně jako jeho manžel Thomas. Oba podstoupili změnu pohlaví, Scott si ale nechal ženské reprodukční orgány a teď čeká dítě. Další dvě adoptované děti už manželé vychovávají. 

Za měsíc by měl třicetiletý Scott Moore přivést na svět chlapečka, kterému se s manželem Thomasem rozhodli dát jméno Miles.
"Víme, že nás někteří lidé budou kritizovat, ale jsme velmi šťastní a nestydíme se," řekl deníku Daily Mail Scott Moore, který už se svým manželem vychovává dvanáctiletého Gregga a desetiletého Logana. Oba chlapce porodila Thomasova bývalá partnerka.

Scott Moore, kterého rodiče pojmenovali Jessica, poprvé zjistil, že chce být mužem v jedenácti letech.  "Když jsem to rodičům řekl, mysleli, že jsem blázen, ale postupně pochopili, že to myslím vážně a dovolili mi začít brát mužské hormony, když mi bylo šestnáct," prozradil Scott, kterému rodiče zaplatili operaci prsou, ale nemohli si dovolit operaci pohlavních orgánů, takže Scott zůstal napůl ženou.

Jeho manžel, který se původně jmenoval Laura, má operaci pohlavních orgánů už za sebou. Potkali v roce 2005 ve skupině podporující transsexuální muže. Párem se stali o dva roky později. "Věděli jsme, že musíme být spolu. Odešel jsem z práce, abych mohl žít s Thomasem a jeho syny," řekl Scott Moore.

V roce 2008 se rozhodli mít dítě. Scott se nechal oplodnit spermatem jejich kamaráda a teď se celá čtyřčlenná rodina těší na nový přírůstek.
Všichni věří, že malému Milesovi nebude dělat jeho původ v životě problémy. "Už jsme si tím prošli a umíme to řešit," řekl Thomas. Jeho synům se taky posmívali, že mají dva otce, chlapci se s tím ale vyrovnali. "Ty můžeš mít problém s mými dvěma otci, ale já ho nemám, takže mi neublížíš," říká desetiletý Logan s klidem všem posměváčkům.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář